Nápad bez realizace je na nic.

Stavíme produkty a služby, které firmám pomáhají vytvořit dlouhotrvající pouto s jejich zákazníky.
Objevte inovace, které skutečně fungují. Od technologií po marketing.


Naše projekty:


 

Realizovat nápady, které nebudou fungovat, je ztráta času.


Poctivě jsme si odseděli nejen obchodní strategie, ale především i technologický vývoj a následnou implementaci, například v největších bankovních domech.

Umíme spojovat oddělení, které spolu často vedou tichou poštu: Obchod, marketing, IT.

Takže můžeme v klidu říct, že víme jak na to.

 

TEAM

Naši zákazníci jsou unikátní a i takový je náš tým.

Profesionální konzultanti a investoři s letitou zkušeností napříč obory.

PETR HNÍZDIL

Více než 10 let v bankovnictví a 5 let v leteckém průmyslu dělá z Petra jednoho z nejskušenějších manažerů v optimalizaci prodejních sítí či portálových řešení pro takové klienty jako jsou ČSOB nebo KB. Petr vedl IT procesy a především delivery projektů, které po inovativní stránce formují český bankovní sektor.

PAVEL JANKOVSKÝ

Marketingový lídr podílející se manažersky na transformacích společností jako O2, BMW či MTG. Autor oceněného TV kanálu Prima COOL a přednášející na světových kongresech o tom, jak by se měly společnosti vyrovnat s obchodními a marketingovými transformacemi.

MAREK BOUŠKA

Blázen do letectví a kreativní maják s technickým vzděláním a zkušeností v oboru technických řešení pro největší klienty jako je Coca-Cola, Vodafone či KKCG. Jeho společnost Brandmark vedla lokální kampaně s celosvětovým dosahem pro Red Bull, Airbnb, Jaguar či Bang & Olufsen.